Podsumowanie rundy jesiennej Seniorów.

W minioną niedzielę nasza drużyna rozegrała ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym. Za nami runda jesienna Podhalańskiej B Klasy gr.2, oraz jeden mecz rundy wiosennej rozegrany awansem, w którym nasi pokonali Murań Jurgów 8-0. Pora podsumować te pół roku, oto wypowiedź trenera Marcina Farona:

,,Celem na rundę jesienną jaki sobie wyznaczyliśmy to środek tabeli, niestety nie do końca udało nam się to zrealizować. Mocno pracowaliśmy w lipcu w skróconym okresie przygotowawczym, początek rundy wyglądał obiecująco, mieliśmy swój styl gry który staraliśmy się wdrażać w każdym spotkaniu.
Po meczu z Zakopanem coś się zacięło, wpływ na to miała też słabsza frekwencja na treningach, mimo iż wygraliśmy wysoko ostatnie dwa mecze z Dursztynem oraz Jurgowem to tylko wyniki mogą cieszyć nic więcej.
Nie chcę się usprawiedliwiać problemami kadrowymi z którymi się zmagaliśmy pod koniec.
Obecnie jest 18 regularnie trenujących zawodników na których mogę liczyć, im bliżej końca rundy tym kadra była coraz węższa (kontuzje, praca, inne sytuacje), każdy starał się wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak mógł.
Najlepszy mecz w rundzie jaki zagraliśmy był z Ostrowskiem, chciałbym aby moi podopieczni podchodzili do każdego meczu z takim zaangażowaniem oraz nastawieniem. Brakowało nam stabilizacji która jest bardzo ważna nie można przeplatać dobrych meczy ze złymi, graliśmy w kratkę co pokazał mecz z Sokolicą był to chyba najwyższy wymiar kary, naszej nierównej gry.
Pracujemy już wspólnie od 14 miesięcy uważam że zrobiliśmy duży krok do przodu w budowie drużyny, przed nami jednak jeszcze sporo pracy, mamy młodą drużynę średnia wieku to 22 lata druga drużyna w lidze po Łapszach Niżnych, stać nas na zdecydowanie więcej.

Zawodnicy dostali 2 tygodnie wolnego, później mamy 6 tygodni roztrenowania, przerwa świąteczna i od połowy stycznia ruszamy z przygotowaniami do rundy wiosennej, która start jest wstępnie zaplanowany na 2 kwietnia 2017.''

Trener

Marcin Faron

Na koniec rzućmy okiem na statystyki, zestawienie wszystkich meczy jakie nasza drużyna rozegrała oraz aktualną tabele Podhalańskiej B Klasy gr.2.

Kolejka 1

Murań Jurgów – Hetman 2:4 (1:0)

Bramki: K.Bafia, J.Furczoń, A.Szczygieł, D.Bafia

Skład: M.Budz - K.Bafia, S.Bafia (D.Bafia 46’), T.Dziadkowiec, J.Furczoń (M.Otręba 65’), T.Gał, P.Gil, Ł.Mroszczak, A.Sądelski (D.Bober 46’), S.Skwarek, A.Szczygieł (J.Waliczek 85’)

Rezerwa: D.Bafia, M.Bałos, D.Bober, W.Budz, M.Otręba, J.Waliczek.

Kolejka 2

Hetman – Łęgi Nowa Biała 3:3 (1:0)

Bramki: K.Bafia, A.Sądelski(2x)

Skład: M.Budz - D.Bafia (J.Furczoń 65’), K.Bafia, M.Bałos (P.Gil 65’), D.Bober, W.Budz, Z.Dziadkowiec, T.Gał, Ł.Mroszczak, A.Sądelski, A.Szczygieł

Rezerwa: S.Bafia, J.Furczoń, K.Gil, P.Gil.

Kolejka 3

KS Łapsze Niżne – Hetman 2:1 (2:1)

Bramki: T.Gał

Skład: M.Budz - D.Bafia (J.waliczek 88’), T.Dziadkowiec, J.Furczoń (M.Bałos 46’), T.Gał, P.Gil, Ł.Mroszczak (M.Otręba 46’), A.Sądelski, S.Skwarek, A.Szczygieł, A.Zagata (S.Bafia 82’)

Rezerwa: S.Bafia, M.Bałos, W.Budz, M.Otręba, J.Waliczek .

Kolejka 4

Biali Biały Dunajec – Hetman 1:1 (0:0)

Bramki: A.Sądelski

Skład: M.Budz - D.Bafia (W.Budz 78’), K.Bafia, T.Dziadkowiec, T.Gał (D.Bober 50’), P.Gil, M.Otręba, A.Sądelski, S.Skwarek, A.Szczygieł (Z.Dziadkowiec 60’), A.Zagata

Rezerwa: D.Bober, W.Budz, Z.Dziadkowiec.

Kolejka 5

Hetman – Gronik Gronków 2:1 (1:0)

Bramki: Z.Dziadkowiec, S.Bafia

Skład: M.Budz - D.Bafia., K.Bafia, T.Dziadkowiec, Z.Dziadkowiec (S.Bafia 78’), J.Furczoń (W.Budz 77’), M.Otręba, A.Sądelski, S.Skwarek, A.Szczygieł, A.Zagata (P.Sichelski 83’)

Rezerwa: S.Bafia, W.Budz, Ł.Mroszczak, P.Sichelski.

Kolejka 6

Gorc Ochotnica – Hetman 5:4 (2:1)

Bramki: P.Gil, A.Szczygieł (3x)

Skład: M.Budz - S.Bafia (J.Waliczek 70’), D.Bober (J.Furczoń 60’), T.Dziadkowiec, Z.Dziadkowiec, P.Gil, Ł.Mroszczak, M.Otręba, A.Sądelski, A.Szczygieł, A.Zagata

Rezerwa: J.Furczoń, J.Waliczek.

Kolejka 7

Hetman – Dunajec Ostrowsko 3:3 (3:2)

Bramki: A.Sądelski, D.Bafia, K.Bafia

Skład: M.Budz - D.Bafia, K.Bafia, T.Dziadkowiec, T.Gał (D.Bober 65’), P.Gil, M.Otręba (W.Budz 85’), A.Sądelski, A.Szczygieł, A.Zagata

Rezerwa: D.Bober, W.Budz, J.Furczoń.

Kolejka 8

ZKP „Asy” Zakopane – Hetman 3:2 (2:1)

Bramki: K.Bafia (2x)

Skład: M.Budz - D.Bafia, K.Bafia, W.Budz, J.Furczoń, T.Gał, P.Gil, Ł.Mroszczak, A.Sądelski (M.Otręba 40’), A.Szczygieł, A.Zagata