[Młodziki] Zakończenie sezonu

W sobotę 18 czerwca nasi młodzicy oficjalnie zakończyli sezon ligowy. Przy stadionie w Nowej Białej odbyła się impreza z udziałem młodych piłkarzy, oraz ich rodziców i rodzeństwa. Podczas trwania imprezy odbyło się kilka meczy, oraz konkursów. Najpierw chłopcy z rocznika 2003 i 2004 rozegrali spotkanie przeciwko swoim młodszym kolegą z rocznika 2005 i 2006.

Później nastąpił wielki mecz Dzieci kontra Rodzice. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem ekipy rodziców, w której zagrał również trener Marcin Faron. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że większość bramek które strzelili zwycięzcy padła z pozycji spalonej, to ciężko ustalić kto tak naprawdę mecz wygrał, i jaki był wynik. Rezultat nie był jednak najważniejszy.

Tak się złożyło że 18 czerwca, Paweł Rychtarczyk jeden z naszych młodych piłkarzy obchodził urodziny. Mieliśmy więc tort, a koledzy z drużyny odśpiewali Pawłowi „Sto lat”.

To jednak nie był koniec niespodzianek w tym dniu. Rodzice w podziękowaniu za przepracowany sezon, postanowili kupić trenerowi prezent, który wręczyli mu podczas imprezy.

Później przyszedł czas na dalsze konkurencje sprawnościowe. Tym razem sprawnością miały wykazać się mamy. Stanęły one najpierw do rywalizacji ze swoimi synami w zabawie która miała na celu ułożenie 4 grzybków na pachołki w jednej linii. Później zmierzyli się oni jeszcze w biegu z piłką dookoła pachołków. Na koniec rodzice stanęli do rywalizacji między sobą w prowadzeniu piłki nogą między pachołkami.

Na koniec trener podsumował krótko sezon oraz przedstawił plany na kolejny.

Więcej zdjęć w galerii. fot.Tomasz Staszczak

Powiązana galeria: